Юрий Серещенко

Логістична галузь у очікуванні інновацій

Сьогодні заступник голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи – Яна Підлісна та начальник відділу інноваційних та інвестиційних проектів Сергій Кравець провели зустріч з представниками Ekol logistics 4.0 – Олексієм Северин, Ігорем Стороженко та керуючим партнером Quarter Partners – Юрієм Серещенко.

Під час зустрічі було обговорено проведення конкурсного відбору інноваційних проектів, яким можливе надання фінансування відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів для їх фінансування за рахунок коштів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.
Також обговорили можливості залучення інвестицій в реалізацію українських проектів у сфері логістики з використанням фінансових інструментів ДІФКУ, а також шляхи підвищення інвестиційної привабливості логістичної галузі в Україні.

Варто зазначити, що завдяки новим технологіям та інноваціям, які використовує компанія Ekol, галузь логістики в України набуває сприятливих умов для залучення інновацій, адже захист природи та оточуючого середовища – це один з фундаментальних критеріїв інвестування.

Основним завданням ДІФКУ є налагодження співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, урядовими та неурядовими організаціями іноземних держав з питань залучення фінансових ресурсів в економіку України і реалізація спільних інноваційних та інвестиційних проектів і програм.
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа утворена з метою здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника.

Добавить комментарий